Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bronisławowi Komorowskiemu ufa połowa sympatyków PiS

Polityka

rss


Warning: Creating default object from empty value in /www/www.banzaj.pl/class/web_poll.php on line 108

Bronisławowi Komorowskiemu ufa połowa sympatyków PiS

2012.02.22//  D. Pęgiel
Z ostatniego sondażu przeprowadzonego przez Centrum Badania Opinii Społecznej, na który powołuje się "Gazeta Wyborcza", wynika, że Bronisław Komorowski cieszy się zaufaniem 52% zwolenników Prawa i Sprawiedliwości. Przeciwne stanowisko prezentuje 28% ankietowanych sympatyków partii Jarosława Kaczyńskiego.

Ankieta: Czy ufasz Bronisławowi Komorowskiemu?


Na portalu Onet.pl czytamy, że Bronisław Komorowski zyskuje w sondaż zaufania od początku kadencji. Jest obecnie niekwestionowanym liderem pod tym względem notując 72% wskazań (Donald Tusk - 44%, Jarosław Kaczyński - 27%).
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski

65% ankietowanych Polaków docenia także pracę prezydenta w stosunku do działalności rządu czy Sejmu. Jednak największe zaskoczenie budzi fakt, że co drugi wyborca Prawa i Sprawiedliwości ufa Komorowskiemu.
Przeczytaj także: Bronisław Komorowski cieszy się największym zaufaniem wśród polityków » Były polityk PiS, na którego powołuje się "Gazeta Wyborcza", odnosząc się do wyników badania CBOS oznajmił: "To już teraz gigantyczny problem dla PiS przed wyborami prezydenckimi w 2015 r. Tak wysokie notowania miał Aleksander Kwaśniewski i wygrał reelekcję w I turze" - czytamy na portalu Onet.pl, który powołuje się na PAP.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: onet.pl, PAP, Gazeta Wyborcza


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Bronisławowi Komorowskiemu ufa połowa sympatyków PiS

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   Bronisławowi Komorowskiemu ufa połowa sympatyków PiS