Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji

Polityka

rss

USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji

2010.07.28//  M. Pietrzak
Dopiero co zniknęła z pierwszych stron gazet, niedawno schwytana przez Amerykanów, seksowna agentka z Rosji – Anna Chapman. Dzisiaj w mediach znowu jest głośno z powodu rosyjskiej agentki, Anny. Ale nie pani Chapman. Amerykanie schwytali kolejną, seksowną agentkę, również o imieniu Anna. Tym razem wpadła jednak Anna Fermanova. Za co została aresztowana? Za próbę wywiezienia nowoczesnej technologii do Rosji.
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji Czyżby Anna Fermanova....
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji ...była kolejną...
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji seksy, rosyjską agentką?

Anna Fermanova to 24-letnia, urodzona na Łotwie, obywatelka USA. Dodajmy, że jest piękna dziewczyna, już okrzyknięta przez media, jako „America's next sexy spy”. Fermanova próbowała w marcu przewieźć z USA na terytorium Rosji trzy nowoczesne karabiny, ukryte w butach. Ich wartość szacuje się na kwotę 15 tys. dolarów. Fermanova nie miała jednak specjalnego pozwolenia na przewóz takiego towaru. O dziwo, dziewczyna nie została wówczas zatrzymana. Wróciła do Rosji, jednak zakazano jej powrotu do USA.
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji Czy Anna Fermanova jest...
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji ...ładniejsz od...
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji ...Anny Chapman?

Fermanova zakaz ten załamała na początku lipca, przylatując do Teksasu. Dlaczego? Uwierzcie bądź nie, ale ta piękna dziewczyna, to rodzinna osoba, która przyleciała do Teksasu, aby uczcić z rodziną swoje 24. urodziny. Wyzuci z uczuć funkcjonariusze dokonali jednak zatrzymania dziewczyny. W przeciwieństwie do Chapman, Fermanova nie jest jednak oskarżona o szpiegostwo.

Zdaniem prawnika Fermanovej cała sprawa jest po prostu śmieszna. Dziewczyna przewoziła bowiem najnowszą technologicznie, najdroższą i niebezpieczną broń na prezent dla męża. Co więcej, dziewczyna nie miała pojęcia, że zakazano jej wjazdu na terytorium USA.

Po co taka broń mężowi Anny Fermanovej? Otóż na polowanie. Z takimi karabinami pozostaje jednak pytanie – polowanie kogo, lub czego? Czy przewiduje, że zaatakują nas dzikie zwierzęta i nic nas nie ustrzeże? Obrońca Fermanovej stwierdził, rozbrajając dziennikarzy, że „Ona [Fermanova] jest całkiem seksowna. Ale nie jest szpiegiem”.

Jest czy nie jest, oto jest pytanie. Zresztą, spójrzcie i sami oceńcie, jak to jest naprawdę. W tym wszystkim zastanawia jednak jeszcze jedna rzecz – dlaczego Fermanovą aresztowano dopiero teraz, a nie podczas próby przemytu broni? Czyżby tajne służby dopiero teraz zrozumiały, że mają do czynienia ze szpiegiem?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: nowpublic.com, facebook.com


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji

Facebook

Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Euro    Finanse    Firma    Internet    PO    PiS    Podatki    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Rząd    SLD    UE    USA    Wybory   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Polityka   »   USA złapało kolejną sexy agentkę z Rosji