Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia

Firma

rss

Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia

2013.01.30//  D. Pęgiel
Senator PO Jan Rulewski w rozmowie z "Gazetą Polską Codziennie" przyznał, że bezrobocie może zbliżyć się w okolice 17%. Zdaniem niektórych ekspertów bezrobocie faktycznie sięgnęło już poziomu 15% "plus". Warto podkreślić, że ten "plus" jest bardzo duży - czytamy na portalu wpolityce.pl.
Przeczytaj także: Rynek pracy - jest źle, będzie gorzej »Według specjalistów poziom realnego bezrobocia może wynosić już 20%. Jan Rulewski, senator Platformy Obywatelskiej przyznał, że "w krajach zachodnich działania zapobiegające bezrobociu zaczynają się intensyfikować, gdy przekracza ono 5%. Gdy przekracza 10% zapala się czerwone światło. Bezrobocie na poziomie 15 czy 17% to już rewolucja. Dziś jesteśmy spóźnieni i trudno będzie rozwiązać ten problem".
Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia Według specjalistów...
Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia ...poziom realnego bezrobocia...
Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia ...może wynosić już 20%

Komentatorzy zaznaczają, że powyższe informacje wskazują na definitywny koniec możliwości propagandowych partii Donalda Tuska w kwestiach gospodarczych. Do tej pory Polacy słyszeli przede wszystkim, że Polska łagodnie przechodzi przez kryzys i jest "zieloną wyspą".
Przeczytaj także: Polska: Bezrobocie przekroczy 14%? »Polskiej gospodarce nie wróży dobrze również wynagrodzenie, które pierwszy raz od czasu transformacji ustrojowej spadło poniżej poziomu inflacji. Przyczynia się to do spadku i tak niskiego popytu wewnętrznego, który był ratunkiem dla kulejącej gospodarki - wynika z formacji opublikowanych przez dziennik "Rzeczpospolita".
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tragiczna eksplozja w Bejrucie okiem 23 kamer

Źródło: wpolityce.pl, Gazeta Polska Codziennie, Rzeczpospolita


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia

Facebook

Alkohol    Ankiety    Banki    Bezrobocie    Biznes    Bronisław Komorowski    Chiny    Donald Tusk    Emerytury    Eur    Euro    Finanse    Firma    GPW    Giełda    Giełda Papierów Wartościowych    Gospodarka    Grecja    Handel    Internet    Inwestycje    Jarosław Kaczyński    Kredyty    Kryzys    Niemcy    Nieruchomości    Notowania    Odszkodowanie    PO    PSL    Papierosy    PiS    Pieniądze    Platforma Obywatelska    Podatki    Policja    Polityka    Polska    Praca    Prawo    Prezydent    Przestępstwo    Reklama    Rosja    Rząd    SLD    Sejm    Sądy    UE    USA    USD    Urzędnicy    Ustawa    Waluty    Wielka Brytania    Wybory    Wybory parlamentarne    Wybory prezydenckie    Włochy    Zakaz   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Biznes, Finanse, Prawo   »   Firma   »   Senator PO: trudno będzie rozwiązać problem bezrobocia